Modules

Filter

Filter

  • uit voorraad leverbaar (75)
  • Fabrikant

    • ARTICONA (2)
    • Allied Telesis (6)
    • Cisco (50)
    • D-Link (5)
    • Dell (3)
    • Hewlett Packard Enterprise (49)
    • Juniper Networks (2)
    • LANCOM (1)
    • Lenovo (3)
    • Netgear (5)
    • StarTech.com (50)
    • TP-LINK (5)
  • Prijs

    • < 130.00 (47)
    • 130.00 - 420.00 (46)
    • 420.00 - 1170.00 (46)
    • >= 1170.00 (42)
  • Beschikbaarheid

    • op voorraad (4)
    • 1 tot 2 werkdagen (71)
    • 3 tot 5 werkdagen (24)
    • Niet voorradig (82)
  • Gegevensoverdrachtsnelheid

    • 100 Mbit/s (4)
    • 155 Mbit/s (2)
    • 1000 Mbit/s (19)
    • 1250 Mbit/s (26)
    • 10 Gbit/s (20)
    • 11,1 Gbit/s (4)
    • 16 GB/s (1)
    • 40 Gbit/s (2)
  • Aansluitingen

    • LC (57)
    • MPO (1)
    • MPO-12 (1)
    • RJ45 (15)
  • Glasvezelstandaard

    • Single mode (24)
    • Multimode (35)
  • Bereik

    • 20 m (1)
    • 30 m (4)
    • 100 m (11)
    • 150 m (2)
    • 220 m (1)
    • 300 m (10)
    • 550 m (18)
    • 2 km (4)
    • 10 km (21)
    • 15 km (1)
    • 20 km (1)
    • 70 km (1)
  • Golflengte (nm)

    • 850 (28)
    • 1.310 (29)
    • 1.550 (1)
  • Producttype

    • Uitbreiding (35)
    • Kabel (14)
    • Voeding (11)
    • SFP-module (120)
Resultaten: 181
1 2 3 keyboard_arrow_right last_page
list
apps
lazyAnim
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AGM731F
    267112
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
    • Bereik : 550 m
  • 60 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR127,50
EUR 154,28 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    DEM-311GT
    271174
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
    • Bereik : 550 m
  • 20 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR40,75
EUR 49,31 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-SPSX
    400356
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
    • Bereik : 550 m
  • 65 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR74,50
EUR 90,15 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-SPLX10
    405181
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
    • Bereik : 10 km
  • 9 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR113,60
EUR 137,46 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR252,00
EUR 304,92 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-SPFX/15
    408654
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
    • Bereik : 15 km
  • 43 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR94,80
EUR 114,71 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR80,50
EUR 97,41 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR540,00
EUR 653,40 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR887,00
EUR 1.073,27 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    TL-SM321A
    5015432
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1250 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
    • Bereik : 10 km
  • 35 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR33,95
EUR 41,08 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    TL-SM321B
    5015433
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1250 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
    • Bereik : 10 km
  • 22 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR20,55
EUR 24,87 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR465,00
EUR 562,65 incl. btw: