Modules

Filter

Filter

  • uit voorraad leverbaar (89)
  • Fabrikant

    • ARTICONA (10)
    • Addon Networks (5)
    • Allied Telesis (3)
    • Cisco (35)
    • D-Link (6)
    • Dell (3)
    • Hewlett Packard Enterprise (42)
    • Netgear (3)
    • StarTech.com (83)
    • TP-LINK (4)
  • Prijs

    • < 110.00 (50)
    • 110.00 - 370.00 (51)
    • 370.00 - 1360.00 (50)
    • >= 1360.00 (43)
  • Beschikbaarheid

    • op voorraad (14)
    • 1 tot 2 werkdagen (75)
    • 3 tot 5 werkdagen (21)
    • Niet voorradig (84)
  • Gegevensoverdrachtsnelheid

    • 100 Mbit/s (2)
    • 155 Mbit/s (2)
    • 1.000 Mbit/s (25)
    • 1.250 Mbit/s (33)
    • 8 Gbit/s (1)
    • 10 Gbit/s (53)
    • 11,1 Gbit/s (3)
    • 40 Gbit/s (13)
  • Aansluitingen

    • LC (111)
    • MPO (5)
    • MPO-12 (1)
    • RJ45 (18)
  • Glasvezelstandaard

    • Single mode (55)
    • Multimode/Single mode (2)
    • Multimode (60)
  • Bereik

    • 30 m (4)
    • 100 m (15)
    • 150 m (5)
    • 200 m (4)
    • 220 m (2)
    • 300 m (18)
    • 500 m (2)
    • 550 m (19)
    • 2 km (5)
    • 10 km (43)
    • 20 km (1)
    • 40 km (4)
    • 70 km (2)
    • 80 km (4)
  • Golflengte (nm)

    • 850 (49)
    • 1.130 (1)
    • 1.310 (51)
    • 1.330 (8)
    • 1550 (7)
  • Producttype

    • Uitbreiding (22)
    • Kabel (9)
    • Netvoeding (2)
    • Network interface module (1)
    • SFP-module (159)
Resultaten: 194
1 2 3 keyboard_arrow_right last_page
list
apps
lazyAnim
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AGM731F
    267112
    • Producttype : SFP-module
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1.000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • > 100 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR61,97
EUR 74,98 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-SPSX
    400356
    • Producttype : SFP-module
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1.000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 36 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR71,99
EUR 87,11 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR110,99
EUR 134,30 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    TL-SM321A
    5015432
    • Producttype : SFP-module
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1.250 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
  • 25 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR30,99
EUR 37,50 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    TL-SM321B
    5015433
    • Producttype : SFP-module
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1.250 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
  • 7 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR17,99
EUR 21,77 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR1.031,00
EUR 1.247,51 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    SFPGLCSXMMST
    5073716
    • Producttype : SFP-module
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1.250 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 1 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR53,99
EUR 65,33 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    JH232A
    5074442
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 40 Gbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
    • Bereik : 10 km
  • 4 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR8.275,00
EUR 10.012,75 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR1.123,82
EUR 1.359,82 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR2.377,64
EUR 2.876,94 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    SFP10GSRST
    5109681
    • Producttype : SFP-module
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 11,1 Gbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 4 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR212,99
EUR 257,72 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    SFPC1110
    5111231
    • Producttype : SFP-module
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1.250 Mbit/s
    • Aansluitingen : RJ45
    • Bereik : 100 m
  • 10 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR42,99
EUR 52,02 incl. btw: