Modules

Filter

Filter

  • Speciale voorwaarden (1)
  • uit voorraad leverbaar (101)
  • Fabrikant

    • ARP (1)
    • ARTICONA (1)
    • Allied Telesis (6)
    • Cisco (50)
    • D-Link (4)
    • Dell (3)
    • Hewlett Packard Enterprise (58)
    • Juniper Networks (2)
    • LANCOM (1)
    • Lenovo (4)
    • Linksys (4)
    • Netgear (5)
    • StarTech.com (41)
    • TP-LINK (5)
  • Prijs

    • < 140.00 (47)
    • 140.00 - 450.00 (47)
    • 450.00 - 1340.00 (47)
    • >= 1340.00 (44)
  • Beschikbaarheid

    • op voorraad (7)
    • 1 tot 2 werkdagen (94)
    • 3 tot 5 werkdagen (17)
    • Niet voorradig (67)
  • Gegevensoverdrachtsnelheid

    • 100 Mbit/s (1)
    • 155 Mbit/s (1)
    • 1000 Mbit/s (19)
    • 1250 Mbit/s (21)
    • 10 Gbit/s (18)
    • 11,1 Gbit/s (4)
    • 16 GB/s (1)
    • 40 Gbit/s (2)
  • Aansluitingen

    • LC (51)
    • MPO (1)
    • MPO-12 (1)
    • RJ45 (12)
  • Glasvezelstandaard

    • Single mode (22)
    • Multimode (32)
  • Bereik

    • 30 m (2)
    • 100 m (10)
    • 150 m (2)
    • 220 m (1)
    • 300 m (11)
    • 500 m (1)
    • 550 m (13)
    • 2 km (3)
    • 10 km (19)
    • 15 km (1)
    • 20 km (1)
    • 70 km (1)
  • Golflengte (nm)

    • 850 (26)
    • 1.310 (25)
    • 1.550 (1)
  • Producttype

    • Uitbreiding (42)
    • Kabel (15)
    • Voeding (11)
    • SFP-module (113)
Resultaten: 185
1 2 3 keyboard_arrow_right last_page
apps
list
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    833159
    952028
    • Aansluiting : LC
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelmodus : Multimode
  • 57 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 99,00

EUR69,00
EUR 83,49 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR110,00
EUR 133,10 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AGM731F
    267112
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
    • Bereik : 550 m
  • 33 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR101,00
EUR 122,21 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    DEM-311GT
    271174
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
    • Bereik : 550 m
  • 1 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR46,50
EUR 56,27 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-SPSX
    400356
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
    • Bereik : 550 m
  • 4 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR57,00
EUR 68,97 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-SPLX10
    405181
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
    • Bereik : 10 km
  • 15 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR91,00
EUR 110,11 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR258,00
EUR 312,18 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-SPFX/15
    408654
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
    • Bereik : 15 km
  • 1 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR89,00
EUR 107,69 incl. VAT.
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR110,00
EUR 133,10 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR91,00
EUR 110,11 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR1.782,00
EUR 2.156,22 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR196,00
EUR 237,16 incl. btw: