Modules

Filter

Filter

  • uit voorraad leverbaar (95)
  • Fabrikant

    • ARTICONA (2)
    • Allied Telesis (7)
    • Cisco (50)
    • D-Link (4)
    • Dell (3)
    • Hewlett Packard Enterprise (51)
    • Juniper Networks (2)
    • LANCOM (1)
    • Lenovo (4)
    • Linksys (4)
    • Netgear (5)
    • StarTech.com (44)
    • TP-LINK (5)
  • Prijs

    • < 130.00 (47)
    • 130.00 - 420.00 (46)
    • 420.00 - 1160.00 (46)
    • >= 1160.00 (43)
  • Beschikbaarheid

    • op voorraad (7)
    • 1 tot 2 werkdagen (88)
    • 3 tot 5 werkdagen (15)
    • Niet voorradig (72)
  • Gegevensoverdrachtsnelheid

    • 100 Mbit/s (4)
    • 155 Mbit/s (1)
    • 1000 Mbit/s (21)
    • 1250 Mbit/s (23)
    • 10 Gbit/s (20)
    • 11,1 Gbit/s (4)
    • 16 GB/s (1)
    • 40 Gbit/s (2)
  • Aansluitingen

    • LC (55)
    • MPO (1)
    • MPO-12 (1)
    • RJ45 (14)
  • Glasvezelstandaard

    • Single mode (24)
    • Multimode (34)
  • Bereik

    • 20 m (1)
    • 30 m (3)
    • 100 m (11)
    • 150 m (2)
    • 220 m (1)
    • 300 m (11)
    • 500 m (1)
    • 550 m (15)
    • 2 km (4)
    • 10 km (21)
    • 15 km (1)
    • 20 km (1)
    • 70 km (1)
  • Golflengte (nm)

    • 850 (27)
    • 1.310 (28)
    • 1.550 (1)
  • Producttype

    • Uitbreiding (37)
    • Kabel (14)
    • Voeding (11)
    • SFP-module (118)
Resultaten: 182
1 2 3 keyboard_arrow_right last_page
list
apps
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AGM731F
    267112
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
    • Bereik : 550 m
  • 63 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR105,00
EUR 127,05 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    DEM-311GT
    271174
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
    • Bereik : 550 m
  • 13 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR43,50
EUR 52,64 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-SPSX
    400356
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
    • Bereik : 550 m
  • 85 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR62,00
EUR 75,02 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-SPLX10
    405181
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
    • Bereik : 10 km
  • 8 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR111,00
EUR 134,31 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR261,00
EUR 315,81 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-SPFX/15
    408654
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
    • Bereik : 15 km
  • 2 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR92,00
EUR 111,32 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    X2-10GB-SR=
    425432
    • Producttype : Uitbreiding
  • 3 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR894,00
EUR 1.081,74 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    GLC-FE-100FX=
    425504
    • Producttype : SFP-module
  • 21 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR103,00
EUR 124,63 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    GLC-GE-100FX=
    427862
    • Producttype : SFP-module
  • 61 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR205,00
EUR 248,05 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR83,00
EUR 100,43 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR561,00
EUR 678,81 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR887,00
EUR 1.073,27 incl. btw: