Modules

Filter

Filter

  • Speciale voorwaarden (1)
  • uit voorraad leverbaar (83)
  • Fabrikant

    • ARTICONA (2)
    • Allied Telesis (6)
    • Cisco (50)
    • D-Link (4)
    • Dell (3)
    • Hewlett Packard Enterprise (51)
    • Juniper Networks (2)
    • LANCOM (1)
    • Lenovo (4)
    • Linksys (4)
    • Netgear (5)
    • StarTech.com (44)
    • TP-LINK (5)
  • Prijs

    • < 150.00 (47)
    • 150.00 - 440.00 (46)
    • 440.00 - 1250.00 (46)
    • >= 1250.00 (42)
  • Beschikbaarheid

    • op voorraad (3)
    • 1 tot 2 werkdagen (80)
    • 3 tot 5 werkdagen (20)
    • Niet voorradig (78)
  • Gegevensoverdrachtsnelheid

    • 100 Mbit/s (1)
    • 155 Mbit/s (1)
    • 1000 Mbit/s (21)
    • 1250 Mbit/s (23)
    • 10 Gbit/s (20)
    • 11,1 Gbit/s (4)
    • 16 GB/s (1)
    • 40 Gbit/s (2)
  • Aansluitingen

    • LC (54)
    • MPO (1)
    • MPO-12 (1)
    • RJ45 (14)
  • Glasvezelstandaard

    • Single mode (24)
    • Multimode (33)
  • Bereik

    • 20 m (1)
    • 30 m (3)
    • 100 m (11)
    • 150 m (2)
    • 220 m (1)
    • 300 m (11)
    • 500 m (1)
    • 550 m (14)
    • 2 km (3)
    • 10 km (20)
    • 15 km (1)
    • 20 km (1)
    • 70 km (1)
  • Golflengte (nm)

    • 850 (27)
    • 1.310 (26)
    • 1.550 (1)
  • Producttype

    • Uitbreiding (37)
    • Kabel (14)
    • Voeding (11)
    • SFP-module (117)
Resultaten: 181
1 2 3 keyboard_arrow_right last_page
list
apps
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    833159
    952028
    • Aansluiting : LC
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelmodus : Multimode
  • 50 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 99,00

EUR69,00
EUR 83,49 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AGM731F
    267112
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
    • Bereik : 550 m
  • 11 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR116,00
EUR 140,36 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-SPLX10
    405181
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
    • Bereik : 10 km
  • 20 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR102,00
EUR 123,42 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR250,00
EUR 302,50 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-SPFX/15
    408654
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
    • Bereik : 15 km
  • 9 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR90,00
EUR 108,90 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR83,00
EUR 100,43 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR199,00
EUR 240,79 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR561,00
EUR 678,81 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR887,00
EUR 1.073,27 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    TL-SM321A
    5015432
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1250 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
    • Bereik : 10 km
  • 19 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR39,50
EUR 47,80 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    TL-SM321B
    5015433
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1250 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
    • Bereik : 10 km
  • 20 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR22,00
EUR 26,62 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR465,00
EUR 562,65 incl. btw: