Modules

Filter

Filter

  • Speciale voorwaarden (1)
  • uit voorraad leverbaar (90)
  • Fabrikant

    • ARP (1)
    • ARTICONA (1)
    • Allied Telesis (6)
    • Cisco (50)
    • D-Link (3)
    • Dell (3)
    • Hewlett Packard Enterprise (58)
    • Juniper Networks (2)
    • LANCOM (1)
    • Lenovo (4)
    • Linksys (4)
    • Netgear (4)
    • StarTech.com (29)
    • TP-LINK (5)
  • Prijs

    • < 200.00 (45)
    • 200.00 - 520.00 (44)
    • 520.00 - 1450.00 (44)
    • >= 1450.00 (38)
  • Beschikbaarheid

    • op voorraad (5)
    • 1 tot 2 werkdagen (85)
    • 3 tot 5 werkdagen (19)
    • Niet voorradig (62)
  • Gegevensoverdrachtsnelheid

    • 100 Mbit/s (1)
    • 155 Mbit/s (1)
    • 1000 Mbit/s (13)
    • 1250 Mbit/s (16)
    • 10 Gbit/s (15)
    • 11,1 Gbit/s (4)
    • 16 GB/s (1)
    • 40 Gbit/s (2)
  • Aansluitingen

    • LC (43)
    • MPO (1)
    • MPO-12 (1)
    • RJ45 (6)
  • Glasvezelstandaard

    • Single mode (19)
    • Multimode (27)
  • Bereik

    • 30 m (1)
    • 100 m (5)
    • 150 m (2)
    • 220 m (1)
    • 300 m (10)
    • 500 m (1)
    • 550 m (9)
    • 2 km (3)
    • 10 km (17)
    • 15 km (1)
    • 20 km (1)
  • Golflengte (nm)

    • 850 (21)
    • 1.310 (23)
  • Producttype

    • Uitbreiding (42)
    • Kabel (14)
    • Voeding (11)
    • SFP-module (100)
Resultaten: 171
1 2 3 keyboard_arrow_right last_page
apps
list
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    833159
    952028
    • Aansluiting : LC
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelmodus : Multimode
  • 61 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 99,00

EUR69,00
EUR 83,49 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR110,00
EUR 133,10 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AGM731F
    267112
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
    • Bereik : 550 m
  • 45 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR97,00
EUR 117,37 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    DEM-311GT
    271174
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
    • Bereik : 550 m
  • 1 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR46,00
EUR 55,66 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-SPSX
    400356
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
    • Bereik : 550 m
  • 30 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR58,00
EUR 70,18 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-SPLX10
    405181
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
    • Bereik : 10 km
  • 15 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR91,00
EUR 110,11 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR266,00
EUR 321,86 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-SPFX/15
    408654
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
    • Bereik : 15 km
  • 58 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR88,00
EUR 106,48 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR109,00
EUR 131,89 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR86,00
EUR 104,06 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR1.764,00
EUR 2.134,44 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    DEM-312GT2
    5002462
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Aansluitingen : LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
    • Bereik : 2 km
  • 5 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR262,00
EUR 317,02 incl. btw: