Mediaconverters

Filter

Filter

  • uit voorraad leverbaar (38)
  • Fabrikant

    • ARTICONA (8)
    • Allied Telesis (23)
    • StarTech.com (23)
    • TP-LINK (7)
  • Prijs

    • < 90.00 (18)
    • 90.00 - 160.00 (18)
    • 160.00 - 310.00 (16)
    • >= 310.00 (9)
  • Beschikbaarheid

    • op voorraad (9)
    • 1 tot 2 werkdagen (29)
    • 3 tot 5 werkdagen (16)
    • Niet voorradig (7)
  • Producttype

    • Mediaconverters (61)
  • Gegevensoverdrachtssnelheid

    • 100 Mbit/s (25)
    • 150 Mbit/s (1)
    • 1000 Mbit/s (31)
    • 1250 Mbit/s (2)
    • 10 Gbit/s (2)
  • Poort 1

    • Fiber LC (1)
    • Fiber SC (7)
    • RJ45 (47)
    • SFP (1)
    • USB-A 2.0 (2)
    • USB-A 3.0 (2)
    • USB-C 3.0 (1)
  • Poort 2

    • Fiber LC (12)
    • Fiber SC (21)
    • Fiber ST (7)
    • RJ11 (1)
    • RJ45 (9)
    • SFP (10)
    • SFP+ (1)
  • Glasvezelstandaard

    • None (1)
    • Single mode (14)
    • Multimode (36)
    • Afhankelijk van de gekozen SFP-module (10)
  • Bereik

    • 500 m (5)
    • 550 m (11)
    • 2 km (18)
    • 3 km (1)
    • 10 km (6)
    • 15 km (2)
    • 20 km (4)
    • 30 km (2)
    • 40 km (1)
    • Afhankelijk van de gekozen SFP-module (11)
  • Inbegrepen bij de levering

    • Voeding (48)
Resultaten: 61
1 2 3 keyboard_arrow_right last_page
list
apps
lazyAnim
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-MC101XL-60
    187228
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
  • 4 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR55,50
EUR 67,16 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-MC102XL-60
    187229
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
  • 2 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR55,60
EUR 67,28 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    211351
    211351
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
  • > 100 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR38,24
EUR 46,27 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    211352
    211352
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
  • 16 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR39,82
EUR 48,18 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    222790
    222790
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : Fiber SC
    • Poort 2 : RJ45
  • 31 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR50,07
EUR 60,58 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    585688
    478321
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 1000 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
  • 84 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR98,00
EUR 118,58 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    MC220L
    5016492
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 1000 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : SFP
  • 51 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR23,55
EUR 28,50 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    949593
    5042677
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 1000 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber LC
  • 57 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR99,97
EUR 120,96 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    ET90110ST2
    5054929
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
  • 4 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR89,50
EUR 108,30 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    ET91000LCOAM
    5060266
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 1250 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber LC
  • 4 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR251,00
EUR 303,71 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    ET1000S40LC2
    5075081
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 1000 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber LC
  • 2 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR340,52
EUR 412,03 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    MC210CS
    5080318
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtssnelheid : 1000 Mbit/s
    • Poort 1 : Fiber SC
    • Poort 2 : RJ45
  • 28 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR36,85
EUR 44,59 incl. btw: