Mediaconverters

Filter

Filter

  • uit voorraad leverbaar (29)
  • Fabrikant

    • ARP (2)
    • ARTICONA (6)
    • Allied Telesis (13)
    • StarTech.com (15)
    • TP-LINK (4)
  • Prijs

    • < 80.00 (11)
    • 80.00 - 160.00 (13)
    • 160.00 - 310.00 (12)
    • >= 310.00 (4)
  • Beschikbaarheid

    • op voorraad (9)
    • 1 tot 2 werkdagen (20)
    • 3 tot 5 werkdagen (10)
    • Niet voorradig (1)
  • Gegevensoverdrachtsnelheid

    • 100 Mbit/s (12)
    • 150 Mbit/s (1)
    • 1000 Mbit/s (24)
    • 1250 Mbit/s (1)
    • 10 Gbit/s (1)
  • Poort 1

    • Fiber LC (1)
    • Fiber SC (2)
    • RJ45 (34)
    • SFP (1)
    • USB 2.0 (1)
  • Poort 2

    • SFP+ (1)
    • SFP (4)
    • RJ45 (4)
    • RJ11 (1)
    • Fiber ST (6)
    • Fiber SC (15)
    • Fiber LC (8)
  • Glasvezelstandaard

    • None (1)
    • Single mode (7)
    • Multimode (27)
    • Afhankelijk van de gekozen SFP-module (4)
  • Bereik

    • Afhankelijk van de gekozen SFP-module (5)
    • 500 m (5)
    • 550 m (9)
    • 2 km (11)
    • 3 km (1)
    • 10 km (4)
    • 15 km (1)
    • 20 km (1)
    • 30 km (1)
    • 40 km (1)
  • Meegeleverd

    • Voeding (29)
  • Producttype

    • Mediaconverters (38)
Resultaten: 40
1 2 3 keyboard_arrow_right last_page
apps
list
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    CVT-100BTFC (SM-30)
    222790
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
  • 5 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR79,00
EUR 95,59 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    949593
    5042677
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 1 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR124,00
EUR 150,04 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-MC101XL-60
    187228
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 4 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR84,00
EUR 101,64 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-MC102XL-60
    187229
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 29 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR63,00
EUR 76,23 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-FS201-60
    187357
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 7 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR96,00
EUR 116,16 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    211351
    211351
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 68 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR42,00
EUR 50,82 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    211352
    211352
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • > 100 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR39,00
EUR 47,19 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    585688
    478321
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 28 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR98,00
EUR 118,58 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
EUR84,00
EUR 101,64 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    ET90110ST2
    5054929
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 6 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR65,00
EUR 78,65 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    ET91000LCOAM
    5060266
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1250 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 3 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR211,00
EUR 255,31 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    MCM110ST2EU
    5070044
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 5 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR58,00
EUR 70,18 incl. btw: