Mediaconverters

Filter

Filter

  • uit voorraad leverbaar (28)
  • Fabrikant

    • ARTICONA (7)
    • Allied Telesis (21)
    • StarTech.com (23)
    • TP-LINK (7)
  • Prijs

    • < 100.00 (15)
    • 100.00 - 160.00 (15)
    • 160.00 - 280.00 (15)
    • >= 280.00 (13)
  • Beschikbaarheid

    • op voorraad (6)
    • 1 tot 2 werkdagen (22)
    • 3 tot 5 werkdagen (16)
    • Niet voorradig (14)
  • Producttype

    • Mediaconverters (58)
  • Gegevensoverdrachtsnelheid

    • 10 Mbit/s (1)
    • 100 Mbit/s (25)
    • 150 Mbit/s (1)
    • 1.000 Mbit/s (29)
    • 1.250 Mbit/s (2)
    • 10 Gbit/s (2)
  • Poort 1

    • Fiber LC (1)
    • Fiber SC (7)
    • RJ45 (44)
    • SFP (1)
    • USB-A 2.0 (2)
    • USB-A 3.0 (2)
    • USB-C 3.0 (1)
  • Poort 2

    • Fiber LC (11)
    • Fiber SC (20)
    • Fiber ST (7)
    • RJ11 (1)
    • RJ45 (9)
    • SFP (9)
    • SFP+ (1)
  • Glasvezelstandaard

    • None (1)
    • Single mode (13)
    • Multimode (34)
    • Afhankelijk van de gekozen SFP-module (10)
  • Bereik

    • 500 m (5)
    • 550 m (11)
    • 2 km (17)
    • 3 km (1)
    • 10 km (4)
    • 15 km (2)
    • 20 km (4)
    • 30 km (2)
    • 40 km (1)
    • Afhankelijk van de gekozen SFP-module (11)
  • PoE

    • Ja (4)
  • Inbegrepen bij de levering

    • Voeding (45)
Resultaten: 58
1 2 3 keyboard_arrow_right last_page
list
apps
lazyAnim
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-MC101XL-60
    187228
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
  • 9 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR68,78
EUR 83,22 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-MC102XL-60
    187229
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
  • 15 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR68,30
EUR 82,64 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    211351
    211351
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
  • 11 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR49,55
EUR 59,96 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    211352
    211352
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
  • 30 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR42,55
EUR 51,49 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    222790
    222790
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : Fiber SC
    • Poort 2 : RJ45
  • 1 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR50,50
EUR 61,11 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    MC220L
    5016492
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1.000 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : SFP
  • > 100 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR23,55
EUR 28,50 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    949593
    5042677
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1.000 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber LC
  • 45 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR84,01
EUR 101,65 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    ET90110ST2
    5054929
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
  • 15 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR96,00
EUR 116,16 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    ET91000LCOAM
    5060266
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1.250 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber LC
  • 16 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR251,00
EUR 303,71 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    MCM110ST2EU
    5070044
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
  • 9 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR77,50
EUR 93,78 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    MC210CS
    5080318
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1.000 Mbit/s
    • Poort 1 : Fiber SC
    • Poort 2 : RJ45
  • 33 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR38,85
EUR 47,01 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    ET90110SC2
    5085758
    • Producttype : Mediaconverters
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
  • 17 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR92,60
EUR 112,05 incl. btw: