Mediaconverters

Filter

Filter

  • Speciale voorwaarden (1)
  • uit voorraad leverbaar (31)
  • Fabrikant

    • ARTICONA (8)
    • Allied Telesis (23)
    • StarTech.com (18)
    • TP-LINK (5)
  • Prijs

    • < 100.00 (17)
    • 100.00 - 170.00 (14)
    • 170.00 - 280.00 (16)
    • >= 280.00 (7)
  • Beschikbaarheid

    • op voorraad (10)
    • 1 tot 2 werkdagen (21)
    • 3 tot 5 werkdagen (17)
    • Niet voorradig (6)
  • Gegevensoverdrachtsnelheid

    • 100 Mbit/s (21)
    • 150 Mbit/s (1)
    • 1000 Mbit/s (29)
    • 1250 Mbit/s (2)
    • 10 Gbit/s (1)
  • Poort 1

    • Fiber LC (1)
    • Fiber SC (5)
    • RJ45 (46)
    • SFP (1)
    • USB 2.0 (1)
  • Poort 2

    • Fiber LC (12)
    • Fiber SC (20)
    • Fiber ST (7)
    • RJ11 (1)
    • RJ45 (7)
    • SFP (6)
    • SFP+ (1)
  • Glasvezelstandaard

    • None (1)
    • Single mode (12)
    • Multimode (35)
    • Afhankelijk van de gekozen SFP-module (6)
  • Bereik

    • Afhankelijk van de gekozen SFP-module (7)
    • 500 m (6)
    • 550 m (10)
    • 2 km (17)
    • 3 km (1)
    • 10 km (6)
    • 15 km (2)
    • 20 km (2)
    • 30 km (2)
    • 40 km (1)
  • PoE

    • Ja (4)
  • Inbegrepen bij de levering

    • Voeding (44)
  • Producttype

    • Mediaconverters (54)
Resultaten: 54
1 2 3 keyboard_arrow_right last_page
list
apps
lazyAnim
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    211352
    211352
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 79 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 40,00

EUR32,55
EUR 39,39 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-MC101XL-60
    187228
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 5 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR86,00
EUR 104,06 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    AT-MC102XL-60
    187229
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 5 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR76,50
EUR 92,57 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    211351
    211351
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 1 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR42,82
EUR 51,81 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    222790
    222790
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : Fiber SC
    • Poort 2 : RJ45
    • Glasvezelstandaard : Single mode
  • 78 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR50,02
EUR 60,52 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    585688
    478321
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber SC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 44 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR98,00
EUR 118,58 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    MC220L
    5016492
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : SFP
    • Glasvezelstandaard : Afhankelijk van de gekozen SFP-module
  • 47 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR59,00
EUR 71,39 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    949593
    5042677
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • > 100 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR100,00
EUR 121,00 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    ET90110ST2
    5054929
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 6 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR78,50
EUR 94,99 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    ET91000LCOAM
    5060266
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1250 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber LC
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 6 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR227,00
EUR 274,67 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    MCM110ST2EU
    5070044
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 100 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber ST
    • Glasvezelstandaard : Multimode
  • 10 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR58,50
EUR 70,79 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    ET1000S40LC2
    5075081
    • Gegevensoverdrachtsnelheid : 1000 Mbit/s
    • Poort 1 : RJ45
    • Poort 2 : Fiber LC
    • Glasvezelstandaard : Single mode
  • 3 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR398,00
EUR 481,58 incl. btw: