Glasvezelkabels

Filter

Filter

  • Speciale voorwaarden (48)
  • uit voorraad leverbaar (247)
  • Fabrikant

    • ARP (1)
    • ARTICONA (211)
    • Advanced Cable Technologies (1)
    • Delock (5)
    • Fujitsu (FSC) (1)
    • Hewlett Packard Enterprise (6)
    • LINDY (37)
    • Lenovo (3)
    • StarTech.com (39)
  • Prijs

    • < 20.00 (98)
    • 20.00 - 30.00 (89)
    • 30.00 - 50.00 (81)
    • >= 50.00 (36)
  • Beschikbaarheid

    • op voorraad (209)
    • 1 tot 2 werkdagen (38)
    • 3 tot 5 werkdagen (43)
    • Niet voorradig (14)
  • Aansluitingen

    • LC | LC (134)
    • LC | SC (52)
    • LC | ST (45)
    • LSH | LC (2)
    • LSH | LSH (1)
    • MPO | MPO (3)
    • SC | SC (27)
    • ST | SC (19)
    • ST | ST (20)
  • Glasvezelmodus

    • Single mode (21)
    • Multimode (156)
  • Kabellengte (m)

    • 0,5 (14)
    • 1 (48)
    • 1,5 (1)
    • 2 (52)
    • 3 (47)
    • 4 (2)
    • 5 (39)
    • 7 (2)
    • 7,5 (13)
    • 10 (40)
    • 15 (20)
    • 20 (15)
    • 25 (1)
    • 30 (4)
    • 50 (1)
    • 100 (2)
    • 200 (2)
  • Kleur

    • Aqua (3)
    • Ericapaars (33)
    • geel (21)
    • Oranje (67)
    • Turquoise (43)
    • Paars (1)
  • Overdracht

    • Simplex (1)
    • Duplex (175)
  • Diameter kern / binnenmantel

    • 9/125 µm (singlemode) (48)
    • 50/125 µm (multimode) (218)
    • 62,5/125 µm (multimode) (33)
  • Glasvezeltype

    • OS1 (8)
    • OS1/OS2 (1)
    • OS2 (39)
    • OM1 (33)
    • OM2 (66)
    • OM3 (73)
    • OM4 (67)
    • OM5 (15)
  • LED

    • Ja (3)
    • Nee (229)
  • Producttype

    • Glasvezelpatchkabels (304)
Resultaten: 304
1 2 3 keyboard_arrow_right last_page
list
apps
lazyAnim
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken

EUR 28,55

EUR5,00
EUR 6,05 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken

EUR 17,55

EUR5,55
EUR 6,72 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken

EUR 35,55

EUR12,00
EUR 14,52 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    278132
    278132
    • Glasvezelmodus : Single mode
    • Aansluitingen : LSH | LSH
    • Kabellengte : 2 m
    • Kleur : geel
  • 87 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 21,55

EUR12,55
EUR 15,19 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    535730
    446724
    • Glasvezelmodus : Multimode
    • Aansluitingen : LSH | LC
    • Overdracht : Duplex
    • Kabellengte : 3 m
  • > 100 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 26,55

EUR8,00
EUR 9,68 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    911739
    5019597
    • Glasvezelmodus : Multimode
    • Aansluitingen : LC | ST
    • Kabellengte : 7,5 m
    • Kleur : Turquoise
  • 56 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 34,55

EUR14,00
EUR 16,94 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    911741
    5019599
    • Aansluitingen : LC | ST
    • Kabellengte : 15 m
    • Diameter kern / binnenmantel : 50/125 µm (multimode)
    • Glasvezeltype : OM4
  • > 100 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 74,50

EUR24,55
EUR 29,71 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    911785
    5019623
    • Glasvezelmodus : Multimode
    • Aansluitingen : SC | SC
    • Kabellengte : 7,5 m
    • Kleur : Turquoise
  • > 100 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 34,55

EUR14,00
EUR 16,94 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    911861
    5019672
    • Glasvezelmodus : Multimode
    • Aansluitingen : ST | ST
    • Kabellengte : 20 m
    • Kleur : Ericapaars
  • 53 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 56,00

EUR16,00
EUR 19,36 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken

EUR 14,50

EUR6,50
EUR 7,87 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken

EUR 17,55

EUR3,00
EUR 3,63 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    4267784
    5301226
    • Glasvezelmodus : Multimode
    • Aansluitingen : LC | LC
    • Kabellengte : 1 m
    • Overdracht : Duplex
  • > 100 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 24,00

EUR4,50
EUR 5,45 incl. btw: