Glasvezelkabels

Filter

Filter

  • Speciale voorwaarden (51)
  • uit voorraad leverbaar (249)
  • Fabrikant

    • ARP (1)
    • ARTICONA (203)
    • Advanced Cable Technologies (1)
    • Delock (5)
    • Fujitsu (FSC) (1)
    • Hewlett Packard Enterprise (7)
    • LINDY (37)
    • StarTech.com (43)
  • Prijs

    • < 20.00 (94)
    • 20.00 - 30.00 (82)
    • 30.00 - 50.00 (78)
    • >= 50.00 (44)
  • Beschikbaarheid

    • op voorraad (203)
    • 1 tot 2 werkdagen (46)
    • 3 tot 5 werkdagen (43)
    • Niet voorradig (6)
  • Aansluitingen

    • LC | LC (134)
    • LC | SC (52)
    • LC | ST (44)
    • LSH | LC (2)
    • LSH | LSH (1)
    • MPO | MPO (3)
    • SC | SC (25)
    • ST | SC (18)
    • ST | ST (18)
  • Glasvezelmodus

    • Single mode (20)
    • Multimode (149)
  • Kabellengte (m)

    • 0,5 (13)
    • 1 (47)
    • 1,5 (1)
    • 2 (52)
    • 3 (47)
    • 4 (2)
    • 5 (37)
    • 7 (4)
    • 7,5 (12)
    • 10 (38)
    • 15 (19)
    • 20 (15)
    • 25 (1)
    • 30 (4)
    • 50 (1)
    • 100 (2)
    • 200 (2)
  • Kleur

    • Aqua (2)
    • Ericapaars (33)
    • geel (20)
    • Oranje (63)
    • Turquoise (41)
    • Paars (1)
  • Overdracht

    • Simplex (1)
    • Duplex (168)
  • Diameter kern / binnenmantel

    • 9/125 µm (singlemode) (47)
    • 50/125 µm (multimode) (215)
    • 62,5/125 µm (multimode) (31)
  • Glasvezeltype

    • OS1 (8)
    • OS1/OS2 (1)
    • OS2 (38)
    • OM1 (31)
    • OM2 (64)
    • OM3 (69)
    • OM4 (70)
    • OM5 (15)
  • LED

    • Ja (2)
    • Nee (232)
  • Producttype

    • Glasvezelpatchkabels (298)
Resultaten: 298
1 2 3 keyboard_arrow_right last_page
list
apps
lazyAnim
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken

EUR 9,99

EUR3,00
EUR 3,63 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    278132
    278132
    • Glasvezelmodus : Single mode
    • Aansluitingen : LSH | LSH
    • Kabellengte : 2 m
    • Kleur : geel
  • 72 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 21,55

EUR3,55
EUR 4,30 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken

EUR 26,55

EUR5,55
EUR 6,72 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    911739
    5019597
    • Glasvezelmodus : Multimode
    • Aansluitingen : LC | ST
    • Kabellengte : 7,5 m
    • Kleur : Turquoise
  • 42 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 34,55

EUR14,00
EUR 16,94 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken

EUR 24,50

EUR4,55
EUR 5,51 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken

EUR 24,55

EUR6,55
EUR 7,93 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken

EUR 29,55

EUR9,00
EUR 10,89 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    616998
    807250
    • Glasvezelmodus : Multimode
    • Aansluitingen : LC | LC
    • Kabellengte : 10 m
    • Kleur : Oranje
  • > 100 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 33,55

EUR11,00
EUR 13,31 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    617011
    807261
    • Glasvezelmodus : Multimode
    • Aansluitingen : LC | LC
    • Kabellengte : 25 m
    • Kleur : Oranje
  • 20 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 44,55

EUR10,55
EUR 12,77 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    617061
    807285
    • Glasvezelmodus : Multimode
    • Aansluitingen : LC | SC
    • Kabellengte : 3 m
    • Kleur : Oranje
  • > 100 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 22,55

EUR6,00
EUR 7,26 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    617276
    807447
    • Glasvezelmodus : Multimode
    • Aansluitingen : LC | ST
    • Kabellengte : 15 m
    • Kleur : Oranje
  • 13 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 29,00

EUR3,55
EUR 4,30 incl. btw:
view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
  • Fabrikantnummer:
    Artikelnummer:
    617277
    807448
    • Glasvezelmodus : Multimode
    • Aansluitingen : LC | ST
    • Kabellengte : 20 m
    • Kleur : Oranje
  • 19 stuks Levertijd 1 werkdag

EUR 42,55

EUR12,00
EUR 14,52 incl. btw: