Intel 10GB X-520 LR-Fiber SFP+ Transceiv

Intel 10GB X-520 LR-Fiber SFP+ Transceiv

Intel 10GB X-520 LR-Fiber SFP+ Transceiv

  • SFP+ transceiver module
  • Plug-in module
  • 1000BASE-LX, 10GBASE-LR
  • Optical wavelength: 1310 nm

Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
E10GSFPLR
862662

37 stuks Levertijd 1-2 werkdagen
EUR451,00
EUR545,71incl. btw:
remove
add

Product details voor Intel 10GB X-520 LR-Fiber SFP+ Transceiv

Specificaties

Producttype
  • SFP-module