Bestseller van Kabels

view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
547988
452468
EUR13,04
EUR 15,78 incl. btw:

FOC DuplexPatchCable LC-SC 3m 9/125µ

FOC DuplexPatchCable LC-SC 3m 9/125µ

FOC DuplexPatchCable LC-SC 3m 9/125µ

  • Producttype : Glasvezelpatchkabels
  • Aansluitingen : LC | SC
  • Kabellengte : 3 m
  • Diameter kern / binnenmantel : 9/125 µm (singlemode)
  • Glasvezeltype : OS2

Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
47472
5112042

52 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR44,55
EUR53,91incl. btw:
remove
add

Product details voor FOC DuplexPatchCable LC-SC 3m 9/125µ

De glasvezelpatchkabel 47472 van LINDY zorgt op elke werkplek voor ideale werkomstandigheden. Een veilige, snelle en eenvoudige verbinding wordt door deze 3m lange glasvezelpatchkabel mogelijk gemaakt. De vezeldiameter is 9/125 µm (singlemode). Het vezeltype is OS2. De glasvezelpatchkabel is geschikt voor aansluitingen van het type.

Dit zal u overtuigen: top-kwaliteit en een goede service krijgt u al vanaf de eerste bestelling.

- Fibre: OS2
- Yellow sheath
- Halogen-free
- Max. insertion loss: < 0.3 db
- Tested individually (includes insertion loss results)
- Incl. test certificate

Fabrieksgarantie

10 jaar Carry-In (Details: zie website van fabrikant)

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Aansluitingen
  • LC | SC
Kabellengte
  • 3 m
Diameter kern / binnenmantel
  • 9/125 µm (singlemode)
Glasvezeltype
  • OS2

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Aansluitingen
  • LC | SC
Kabellengte
  • 3 m
Diameter kern / binnenmantel
  • 9/125 µm (singlemode)
Glasvezeltype
  • OS2

Product details voor FOC DuplexPatchCable LC-SC 3m 9/125µ

De glasvezelpatchkabel 47472 van LINDY zorgt op elke werkplek voor ideale werkomstandigheden. Een veilige, snelle en eenvoudige verbinding wordt door deze 3m lange glasvezelpatchkabel mogelijk gemaakt. De vezeldiameter is 9/125 µm (singlemode). Het vezeltype is OS2. De glasvezelpatchkabel is geschikt voor aansluitingen van het type.

Dit zal u overtuigen: top-kwaliteit en een goede service krijgt u al vanaf de eerste bestelling.

- Fibre: OS2
- Yellow sheath
- Halogen-free
- Max. insertion loss: < 0.3 db
- Tested individually (includes insertion loss results)
- Incl. test certificate

Fabrieksgarantie

10 jaar Carry-In (Details: zie website van fabrikant)

Accessoires voor de FOC DuplexPatchCable LC-SC 3m 9/125µ