FO Duplex Patch Cable LC-SC 50/125µ 1m

FO Duplex Patch Cable LC-SC 50/125µ 1m

FO Duplex Patch Cable LC-SC 50/125µ 1m
FO Duplex Patch Cable LC-SC 50/125µ 1m

FO Duplex Patch Cable LC-SC 50/125µ 1m

  • 1 m duplex, OM3, 125 µm
  • Fibre performance with LC connector
  • Top quality

Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
4214112
5259635

> 100 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR7,03
EUR8,51incl. btw:
remove
add

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC-SC 50/125µ 1m

Met de glasvezelpatchkabel 4214112 van ARTICONA zijn u en uw team voor het dagelijks werk goed uitgerust. Een veilige, snelle en eenvoudige verbinding wordt door deze 1m lange glasvezelpatchkabel in turquoise mogelijk gemaakt. De vezeldiameter bedraagt 50 µm. Het vezeltype is OM3 en de overdracht gebeurt via duplex. De glasvezelpatchkabel is geschikt voor aansluitingen van het type.

Meteen profiteren: Door ons omvattende portfolio met eigen merken. Goede kwaliteit is ook met een aantrekkelijke prijs mogelijk!

ARP patch cables are subject to stringent quality control and thoroughly tested, Fibre optic patch cables are covered by a 30-year warranty. All cables come with a test record.

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Glasvezelmodus
  • Multimode
Aansluitingen
  • LC | SC
Kabellengte
  • 1 m
Kleur
  • Turquoise
Overdracht
  • Duplex
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM3
LED
  • Nee

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Glasvezelmodus
  • Multimode
Aansluitingen
  • LC | SC
Kabellengte
  • 1 m
Kleur
  • Turquoise
Overdracht
  • Duplex
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM3
LED
  • Nee

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC-SC 50/125µ 1m

Met de glasvezelpatchkabel 4214112 van ARTICONA zijn u en uw team voor het dagelijks werk goed uitgerust. Een veilige, snelle en eenvoudige verbinding wordt door deze 1m lange glasvezelpatchkabel in turquoise mogelijk gemaakt. De vezeldiameter bedraagt 50 µm. Het vezeltype is OM3 en de overdracht gebeurt via duplex. De glasvezelpatchkabel is geschikt voor aansluitingen van het type.

Meteen profiteren: Door ons omvattende portfolio met eigen merken. Goede kwaliteit is ook met een aantrekkelijke prijs mogelijk!

ARP patch cables are subject to stringent quality control and thoroughly tested, Fibre optic patch cables are covered by a 30-year warranty. All cables come with a test record.

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In