FO Duplex Patch Cable LC-SC 3m 50/µ

FO Duplex Patch Cable LC-SC 3m 50/µ

FO Duplex Patch Cable LC-SC 3m 50/µ
FO Duplex Patch Cable LC-SC 3m 50/µ

FO Duplex Patch Cable LC-SC 3m 50/µ

  • 3m duplex, OM4, 125µm
  • Fibre performance with LC/SC plug
  • Top quality

Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
723750
880434

> 100 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR12,03
EUR14,56incl. btw:
remove
add

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC-SC 3m 50/µ

De glasvezelpatchkabel 723750 van ARTICONA zorgt op elke werkplek voor ideale werkomstandigheden. Een veilige, snelle en eenvoudige verbinding wordt door deze 3m lange glasvezelpatchkabel in ericapaars mogelijk gemaakt. De vezeldiameter is 50/125 µm (multimode). Het vezeltype is OM4 en de overdracht gebeurt via duplex. Voor aansluitingen van het type is de glasvezelpatchkabel geschikt.

Profiteert u nu van ons uitgebreide portfolio met eigen merken: Goede kwaliteit kosteneffectief!

The great advantage of the OM4 cable is that lengths of up to 550 m can be bridged. Thanks to the heather violet colour, they can be easily distinguished from OM1, OM2, and OM3 cables.

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Glasvezelmodus
  • Multimode
Aansluitingen
  • LC | SC
Kabellengte
  • 3 m
Kleur
  • Ericapaars
Overdracht
  • Duplex
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM4
LED
  • Nee

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Glasvezelmodus
  • Multimode
Aansluitingen
  • LC | SC
Kabellengte
  • 3 m
Kleur
  • Ericapaars
Overdracht
  • Duplex
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM4
LED
  • Nee

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC-SC 3m 50/µ

De glasvezelpatchkabel 723750 van ARTICONA zorgt op elke werkplek voor ideale werkomstandigheden. Een veilige, snelle en eenvoudige verbinding wordt door deze 3m lange glasvezelpatchkabel in ericapaars mogelijk gemaakt. De vezeldiameter is 50/125 µm (multimode). Het vezeltype is OM4 en de overdracht gebeurt via duplex. Voor aansluitingen van het type is de glasvezelpatchkabel geschikt.

Profiteert u nu van ons uitgebreide portfolio met eigen merken: Goede kwaliteit kosteneffectief!

The great advantage of the OM4 cable is that lengths of up to 550 m can be bridged. Thanks to the heather violet colour, they can be easily distinguished from OM1, OM2, and OM3 cables.

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In

Accessoires voor de FO Duplex Patch Cable LC-SC 3m 50/µ