FO Duplex Patch Cable LC-SC 10 m 50 µ

FO Duplex Patch Cable LC-SC 10 m 50 µ

FO Duplex Patch Cable LC-SC 10 m 50 µ
FO Duplex Patch Cable LC-SC 10 m 50 µ

FO Duplex Patch Cable LC-SC 10 m 50 µ

  • 10m duplex, OM4, 125µm
  • Fibre performance with LC/SC plug
  • Top quality

Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
723771
880446

72 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR20,02
EUR24,22incl. btw:
remove
add

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC-SC 10 m 50 µ

Met de glasvezelpatchkabel 723771 van ARTICONA is uw team voor het dagelijks werk goed uitgerust. Een veilige, snelle en eenvoudige verbinding maakt deze 10m lange glasvezelpatchkabel in paars. De vezeldiameter bedraagt 50/125 µm (multimode) en het vezeltype is OM4. De overdracht gebeurt via duplex. Voor aansluitingen van het type is de glasvezelpatchkabel geschikt.

Profiteert u direct van ons uitgebreide portfolio met eigen merken! Goede kwaliteit, kosteneffectief. Snelbestellen!

Our patch cables meet high standards of quality and are 100% tested. Fibre optic patch cables are covered by a 30-year warranty. All cables come with a test record.

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Glasvezelmodus
  • Multimode
Aansluitingen
  • LC | SC
Kabellengte
  • 10 m
Kleur
  • Paars
Overdracht
  • Duplex
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM4
LED
  • Nee

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Glasvezelmodus
  • Multimode
Aansluitingen
  • LC | SC
Kabellengte
  • 10 m
Kleur
  • Paars
Overdracht
  • Duplex
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM4
LED
  • Nee

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC-SC 10 m 50 µ

Met de glasvezelpatchkabel 723771 van ARTICONA is uw team voor het dagelijks werk goed uitgerust. Een veilige, snelle en eenvoudige verbinding maakt deze 10m lange glasvezelpatchkabel in paars. De vezeldiameter bedraagt 50/125 µm (multimode) en het vezeltype is OM4. De overdracht gebeurt via duplex. Voor aansluitingen van het type is de glasvezelpatchkabel geschikt.

Profiteert u direct van ons uitgebreide portfolio met eigen merken! Goede kwaliteit, kosteneffectief. Snelbestellen!

Our patch cables meet high standards of quality and are 100% tested. Fibre optic patch cables are covered by a 30-year warranty. All cables come with a test record.

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In

Accessoires voor de FO Duplex Patch Cable LC-SC 10 m 50 µ