Bestseller van Kabels

view_module
Vergelijkbare producten
swap_horiz
+ Vergelijken
Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
85130
5271407
EUR48,55
EUR 58,75 incl. btw:

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 5m

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 5m

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 5m

Montagevoorbeeld

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 5m
FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 5m
FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 5m

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 5m

  • Producttype : Glasvezelpatchkabels
  • Aansluitingen : LC | LC
  • Kabellengte : 5 m
  • Diameter kern / binnenmantel : 50/125 µm (multimode)
  • Glasvezeltype : OM3

Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
85130
5271407

94 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR48,55
EUR58,75incl. btw:
remove
add

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 5m

Met de praktische glasvezelpatchkabel 85130 van Delock realiseert u op uw werkplek perfecte werkomstandigheden voor uw collega's. Een veilige, snelle en eenvoudige verbinding maakt deze 5m lange glasvezelpatchkabel. De vezeldiameter is 50 µm. Het vezeltype is OM3. Voor aansluitingen van het type LC - LC is de glasvezelpatchkabel geschikt.

Dit zal u overtuigen: top-kwaliteit en een uitgebreide service krijgt u al vanaf de eerste bestelling.

- Sheath colour: Aqua
- Halogen free
- Uniboot
- With extractor lever
- Max. insertion loss: < 0.5 db

Fabrieksgarantie

3 jaar Carry-In (Details: zie website van fabrikant)

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Aansluitingen
  • LC | LC
Kabellengte
  • 5 m
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM3

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Aansluitingen
  • LC | LC
Kabellengte
  • 5 m
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM3

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 5m

Met de praktische glasvezelpatchkabel 85130 van Delock realiseert u op uw werkplek perfecte werkomstandigheden voor uw collega's. Een veilige, snelle en eenvoudige verbinding maakt deze 5m lange glasvezelpatchkabel. De vezeldiameter is 50 µm. Het vezeltype is OM3. Voor aansluitingen van het type LC - LC is de glasvezelpatchkabel geschikt.

Dit zal u overtuigen: top-kwaliteit en een uitgebreide service krijgt u al vanaf de eerste bestelling.

- Sheath colour: Aqua
- Halogen free
- Uniboot
- With extractor lever
- Max. insertion loss: < 0.5 db

Fabrieksgarantie

3 jaar Carry-In (Details: zie website van fabrikant)

Accessoires voor de FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 5m