FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 3m

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 3m

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 3m

Montagevoorbeeld

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 3m
FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 3m
FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 3m

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 3m

  • Producttype : Glasvezelpatchkabels
  • Aansluitingen : LC | LC
  • Kabellengte : 3 m
  • Diameter kern / binnenmantel : 50/125 µm (multimode)
  • Glasvezeltype : OM3

Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
85129
5271406

> 100 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR45,55
EUR55,12incl. btw:
remove
add

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 3m

Met de praktische glasvezelpatchkabel 85129 van Delock krijgt u op uw werkplek perfecte werkomstandigheden voor uw team. Deze 3m lange glasvezelpatchkabel zorgt voor een veilige, snelle en eenvoudige verbinding. De vezeldiameter is 50 µm. Het vezeltype is OM3. De glasvezelpatchkabel is geschikt voor aansluitingen van het type.

Snel profiteren: merkkwaliteit en een goede service van bestelling tot levering.

- Sheath colour: Aqua
- Halogen free
- Uniboot
- With extractor lever
- Max. insertion loss: < 0.5 db

Fabrieksgarantie

3 jaar Carry-In (Details: zie website van fabrikant)

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Aansluitingen
  • LC | LC
Kabellengte
  • 3 m
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM3

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Aansluitingen
  • LC | LC
Kabellengte
  • 3 m
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM3

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 3m

Met de praktische glasvezelpatchkabel 85129 van Delock krijgt u op uw werkplek perfecte werkomstandigheden voor uw team. Deze 3m lange glasvezelpatchkabel zorgt voor een veilige, snelle en eenvoudige verbinding. De vezeldiameter is 50 µm. Het vezeltype is OM3. De glasvezelpatchkabel is geschikt voor aansluitingen van het type.

Snel profiteren: merkkwaliteit en een goede service van bestelling tot levering.

- Sheath colour: Aqua
- Halogen free
- Uniboot
- With extractor lever
- Max. insertion loss: < 0.5 db

Fabrieksgarantie

3 jaar Carry-In (Details: zie website van fabrikant)

Accessoires voor de FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 3m