FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 20m

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 20m

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 20m
FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 20m

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 20m

  • 20 m duplex, OM3, 125 µm
  • Fibre performance with LC connector
  • LC -next-generation connection technology
  • Technical specifications:
  • Cable attenuation max. 0.3 DB (multimode transfer)
  • ⌀ glass sheath: 125 µm
  • ⌀ core: 50 µm

Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
4214032
5259568

5 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR21,65
EUR26,20incl. btw:
remove
add

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 20m

Ideale werkomstandigheden op uw werkplek krijgt u met de glasvezelpatchkabel 4214032 ARTICONA voor uw team. Een veilige, snelle en eenvoudige verbinding wordt door deze 20m lange glasvezelpatchkabel in turquoise mogelijk gemaakt. De vezeldiameter bedraagt 50/125 µm (multimode). Het vezeltype is OM3 en de overdracht gebeurt via duplex. Geschikt is de glasvezelpatchkabel voor aansluitingen van het type.

Profiteert u direct van ons uitgebreide portfolio met eigen merken! Goede kwaliteit, kosteneffectief. Nu bestellen!

ARP patch cables are subject to stringent quality control and thoroughly tested, Fibre optic patch cables are covered by a 30-year warranty. All cables come with a test record.

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Glasvezelmodus
  • Multimode
Aansluitingen
  • LC | LC
Kabellengte
  • 20 m
Kleur
  • Turquoise
Overdracht
  • Duplex
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM3
LED
  • Nee

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Glasvezelmodus
  • Multimode
Aansluitingen
  • LC | LC
Kabellengte
  • 20 m
Kleur
  • Turquoise
Overdracht
  • Duplex
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM3
LED
  • Nee

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 20m

Ideale werkomstandigheden op uw werkplek krijgt u met de glasvezelpatchkabel 4214032 ARTICONA voor uw team. Een veilige, snelle en eenvoudige verbinding wordt door deze 20m lange glasvezelpatchkabel in turquoise mogelijk gemaakt. De vezeldiameter bedraagt 50/125 µm (multimode). Het vezeltype is OM3 en de overdracht gebeurt via duplex. Geschikt is de glasvezelpatchkabel voor aansluitingen van het type.

Profiteert u direct van ons uitgebreide portfolio met eigen merken! Goede kwaliteit, kosteneffectief. Nu bestellen!

ARP patch cables are subject to stringent quality control and thoroughly tested, Fibre optic patch cables are covered by a 30-year warranty. All cables come with a test record.

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In