FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 15m

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 15m

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 15m
FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 15m

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 15m

  • 15 m duplex, OM3, 125 µm
  • Fibre performance with LC connector
  • LC -next-generation connection technology
  • Technical specifications:
  • Cable attenuation max. 0.3 DB (multimode transfer)
  • ⌀ glass sheath: 125 µm
  • ⌀ core: 50 µm

Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
4214025
5259560

> 100 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR30,65
EUR37,09incl. btw:
remove
add

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 15m

Ideale werkomstandigheden op uw werkplek krijgt u met de glasvezelpatchkabel 4214025 ARTICONA voor u en uw team. Deze 15m lange glasvezelpatchkabel in turquoise zorgt voor een veilige, snelle en eenvoudige verbinding. De vezeldiameter bedraagt 50 µm. Het vezeltype is OM3 en de overdracht gebeurt via duplex. Voor aansluitingen van het type is de glasvezelpatchkabel geschikt.

Profiteert u nu van ons uitgebreide portfolio met eigen merken: Goede kwaliteit kosteneffectief!

ARP patch cables are subject to stringent quality control and thoroughly tested, Fibre optic patch cables are covered by a 30-year warranty. All cables come with a test record.

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Glasvezelmodus
  • Multimode
Aansluitingen
  • LC | LC
Kabellengte
  • 15 m
Kleur
  • Turquoise
Overdracht
  • Duplex
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM3
LED
  • Nee

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Glasvezelmodus
  • Multimode
Aansluitingen
  • LC | LC
Kabellengte
  • 15 m
Kleur
  • Turquoise
Overdracht
  • Duplex
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM3
LED
  • Nee

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 15m

Ideale werkomstandigheden op uw werkplek krijgt u met de glasvezelpatchkabel 4214025 ARTICONA voor u en uw team. Deze 15m lange glasvezelpatchkabel in turquoise zorgt voor een veilige, snelle en eenvoudige verbinding. De vezeldiameter bedraagt 50 µm. Het vezeltype is OM3 en de overdracht gebeurt via duplex. Voor aansluitingen van het type is de glasvezelpatchkabel geschikt.

Profiteert u nu van ons uitgebreide portfolio met eigen merken: Goede kwaliteit kosteneffectief!

ARP patch cables are subject to stringent quality control and thoroughly tested, Fibre optic patch cables are covered by a 30-year warranty. All cables come with a test record.

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In