FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 10m

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 10m

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 10m

Montagevoorbeeld

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 10m
FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 10m
FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 10m

FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 10m

  • Producttype : Glasvezelpatchkabels
  • Aansluitingen : LC | LC
  • Kabellengte : 10 m
  • Diameter kern / binnenmantel : 50/125 µm (multimode)
  • Glasvezeltype : OM3

Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
85131
5271408

> 100 stuks Levertijd 3-5 werkdagen
EUR57,90
EUR70,06incl. btw:
remove
add

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 10m

Met de glasvezelpatchkabel 85131 van Delock zijn uzelf en uw team voor het dagelijks werk goed uitgerust. Deze 10m lange glasvezelpatchkabel zorgt voor een veilige, snelle en eenvoudige verbinding. De vezeldiameter is 50 µm. Het vezeltype is OM3. Voor aansluitingen van het type LC - LC is de glasvezelpatchkabel geschikt.

Profiteert u nu van de top-kwaliteit en een goede service - van bestelling tot levering.

- Sheath colour: Aqua
- Halogen free
- Uniboot
- With extractor lever
- Max. insertion loss: < 0.5 db

Fabrieksgarantie

3 jaar Carry-In (Details: zie website van fabrikant)

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Aansluitingen
  • LC | LC
Kabellengte
  • 10 m
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM3

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Aansluitingen
  • LC | LC
Kabellengte
  • 10 m
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM3

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 10m

Met de glasvezelpatchkabel 85131 van Delock zijn uzelf en uw team voor het dagelijks werk goed uitgerust. Deze 10m lange glasvezelpatchkabel zorgt voor een veilige, snelle en eenvoudige verbinding. De vezeldiameter is 50 µm. Het vezeltype is OM3. Voor aansluitingen van het type LC - LC is de glasvezelpatchkabel geschikt.

Profiteert u nu van de top-kwaliteit en een goede service - van bestelling tot levering.

- Sheath colour: Aqua
- Halogen free
- Uniboot
- With extractor lever
- Max. insertion loss: < 0.5 db

Fabrieksgarantie

3 jaar Carry-In (Details: zie website van fabrikant)

Accessoires voor de FO Duplex Patch Cable LC-LC 50/125µ 10m