FO Duplex Patch Cable LC/LC 09/125µ 3m

FO Duplex Patch Cable LC/LC 09/125µ 3m

FO Duplex Patch Cable LC/LC 09/125µ 3m
FO Duplex Patch Cable LC/LC 09/125µ 3m

FO Duplex Patch Cable LC/LC 09/125µ 3m

  • 3 m duplex, 125 µm
  • LC - next-generation connection technology
  • Technical specifications:
  • Max. cable attenuation 0.5 DB
  • ⌀ cable: 1.8 mm
  • ⌀ glass sheath: 125 µm
  • ⌀ core: 9 µm
  • Fibre performance with LC connector

Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
4214097
5259627

> 100 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR13,04
EUR15,78incl. btw:
remove
add

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC/LC 09/125µ 3m

De beste werkomstandigheden op uw werkplek krijgt u met de glasvezelpatchkabel 4214097 ARTICONA voor u en uw team. Een veilige, snelle en eenvoudige verbinding wordt door deze 3m lange glasvezelpatchkabel in geel mogelijk gemaakt. De vezeldiameter bedraagt 9/125 µm (singlemode). Het vezeltype is OS2 en de overdracht gebeurt via duplex. Voor aansluitingen van het type is de glasvezelpatchkabel geschikt.

Profiteert u nu van ons grote portfolio met eigen merken: Goede kwaliteit kosteneffectief!

ARP patch cables are subject to stringent quality control and thoroughly tested, plus they're covered by a 30-year warranty. They are available in a range of colours for easier installation and troubleshooting.

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Glasvezelmodus
  • Single mode
Aansluitingen
  • LC | LC
Kabellengte
  • 3 m
Kleur
  • geel
Overdracht
  • Duplex
Diameter kern / binnenmantel
  • 9/125 µm (singlemode)
Glasvezeltype
  • OS2
LED
  • Nee

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Glasvezelmodus
  • Single mode
Aansluitingen
  • LC | LC
Kabellengte
  • 3 m
Kleur
  • geel
Overdracht
  • Duplex
Diameter kern / binnenmantel
  • 9/125 µm (singlemode)
Glasvezeltype
  • OS2
LED
  • Nee

Product details voor FO Duplex Patch Cable LC/LC 09/125µ 3m

De beste werkomstandigheden op uw werkplek krijgt u met de glasvezelpatchkabel 4214097 ARTICONA voor u en uw team. Een veilige, snelle en eenvoudige verbinding wordt door deze 3m lange glasvezelpatchkabel in geel mogelijk gemaakt. De vezeldiameter bedraagt 9/125 µm (singlemode). Het vezeltype is OS2 en de overdracht gebeurt via duplex. Voor aansluitingen van het type is de glasvezelpatchkabel geschikt.

Profiteert u nu van ons grote portfolio met eigen merken: Goede kwaliteit kosteneffectief!

ARP patch cables are subject to stringent quality control and thoroughly tested, plus they're covered by a 30-year warranty. They are available in a range of colours for easier installation and troubleshooting.

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In