FO Duplex Patch Cable 50/µ SC-SC 1m

FO Duplex Patch Cable 50/µ SC-SC 1m

FO Duplex Patch Cable 50/µ SC-SC 1m

  • 1m duplex, OM4, 125µm
  • Fibre performance with SC plug
  • Top quality

Fabrikantnummer:
Artikelnummer:
723780
880455

> 100 stuks Levertijd 1 werkdag
EUR9,65
EUR11,68incl. btw:
remove
add

Product details voor FO Duplex Patch Cable 50/µ SC-SC 1m

Optimale werkomstandigheden op uw werkplek krijgt u met de glasvezelpatchkabel 723780 ARTICONA voor u en uw team. Een veilige, snelle en eenvoudige verbinding wordt door deze 1m lange glasvezelpatchkabel in ericapaars mogelijk gemaakt. De vezeldiameter bedraagt 50/125 µm (multimode). Het vezeltype is OM4 en de overdracht gebeurt via duplex. Geschikt is de glasvezelpatchkabel voor aansluitingen van het type.

Meteen profiteren: Door ons grote portfolio met eigen merken. Goede kwaliteit is ook kosteneffectief mogelijk!

Our patch cables meet high standards of quality and are 100% tested. Fibre optic patch cables are covered by a 30-year warranty. All cables come with a test record.

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Glasvezelmodus
  • Multimode
Aansluitingen
  • SC | SC
Kabellengte
  • 1 m
Kleur
  • Ericapaars
Overdracht
  • Duplex
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM4
LED
  • Nee

Specificaties

Producttype
  • Glasvezelpatchkabels
Glasvezelmodus
  • Multimode
Aansluitingen
  • SC | SC
Kabellengte
  • 1 m
Kleur
  • Ericapaars
Overdracht
  • Duplex
Diameter kern / binnenmantel
  • 50/125 µm (multimode)
Glasvezeltype
  • OM4
LED
  • Nee

Product details voor FO Duplex Patch Cable 50/µ SC-SC 1m

Optimale werkomstandigheden op uw werkplek krijgt u met de glasvezelpatchkabel 723780 ARTICONA voor u en uw team. Een veilige, snelle en eenvoudige verbinding wordt door deze 1m lange glasvezelpatchkabel in ericapaars mogelijk gemaakt. De vezeldiameter bedraagt 50/125 µm (multimode). Het vezeltype is OM4 en de overdracht gebeurt via duplex. Geschikt is de glasvezelpatchkabel voor aansluitingen van het type.

Meteen profiteren: Door ons grote portfolio met eigen merken. Goede kwaliteit is ook kosteneffectief mogelijk!

Our patch cables meet high standards of quality and are 100% tested. Fibre optic patch cables are covered by a 30-year warranty. All cables come with a test record.

Fabrieksgarantie

30 jaar Carry-In

Accessoires voor de FO Duplex Patch Cable 50/µ SC-SC 1m